| Madness345 a întrebat:

Salutare TPU, ce parere aveti despre parfumul Chanel? Stiu ca este un parfum de lux, dar as vrea sa aflu mici detalii. Ps: sunt baiat. A da, si ce fel Chanel barbatesc imi recomandati?

3 răspunsuri:
| Dismally a răspuns:

Sunt parfumuri ok, nu sunt de lux. Iti recomand Bleu de Chanel, este cel mai bun pentru barbati, mirosul este foarte placut, problema ar fi cu persistenta - nu tine foarte mult.

| Madness345 explică (pentru Dismally):

Daca nici asta nu e parfum de lux. la 7 milioane. Pai si nu persista? Dau 7 milioane aiurea, asa ma duc si iau un spray la 12 lei din centru.

| Dismally a răspuns (pentru Madness345):

Nu este, parfumuri de lux pot fi considerate Bond no. 9, Creed, Amouage, Tom Ford etc. Nu persista destul pentru acel pret, gasesti parfumuri mult mai ieftine care te tin cel putin dublu. 7 milioane costa daca nu stii de unde sa-l cumperi.