| CocolinoEsteGangsteR a întrebat:

:) Ce parere aveti despre rochita asta: https://www.miniprix.ro/produs/94836/rochie-haine-dama/ Am 13 ani credeti ca mi se va potrivi?:S

Răspuns Câştigător
| ioanadragalasa a răspuns:

Si eu am 13 ani.Cred ca este foarte draguta pentru atunci cand mergi in parc, dar sa nu te duci la bal cu ea.Cumparati-o! Are si un pret bun. Funda?

3 răspunsuri:
| Bojthe a răspuns:

Eu zic ca da e funny. pentru varsta ta e potrivita. Si eu as purta-o daca nu ar avea acele volane jos. Am tot 13 ani

| Inela a răspuns:

Eu cred ca da. happy

| xToxicGirlx a răspuns:

E frumoasa.Pai da cred ca ti s`ar potrivi...