| anonim_4396 a întrebat:

Ce spuneti despre aceasta rochita? am ales-o pentru un majorat, ar merge? vreau si idei de accesorii:) mersi mult:*

https://www.miniprix.ro/produs/66463/rochie-haine-dama/

6 răspunsuri:
| Gentiana a răspuns:

Este chiar draguta, insa dupa cum au spus si ceilalti nu prea ar merge la majorat. E mai mult o rochie de vara pentru. o iesire cu prietenii, ceva de genul. Dar daca ai vrea neaparat s'o porti ar merge cu un lantisor de argint(daca ai), daca nu ceva alb stralucitor.Succes!

| TotEuBaiiIsBack a răspuns:

Majorat? Nu prea...

| CristinaCrisy a răspuns:

La majorat nu merge..adica e neagra(alta culoare trebuie.) si e prea simpla!

| elena1919 a răspuns:

Mai gandeste tewinking

| Briosik a răspuns:

Daca chiar vrei sa porti aceasta rochie, desii nu prea e merge sa`o portii la majorat pentru ca e ff simplutaa si e gen mai mult de iesiri in afara, la majorat iti trebuie cv mai stralucitor ca sa fii in centru`l atentiei pentru ca doar e majoratul tau.winking Deci sa revenim daca chiar vrei sa`o porti pe aceasta ar merge bine cu niste pantofi negrii cu toc sau grii, cu niste bratari de argint sau bratari mai marii si subtiri si mai multe...thinking si cu un lantisor de argint[daca ai] sau un lantisor oarecare si o pereche de cercei cv de genu mai atarnati sau daca nu cu surub.winkinghee hee. Succes!batting eyelashes Sper ca te-am ajutat.hee hee

| ch0c0latemix a răspuns (pentru Briosik):

Nu e majoratul meu, este al unui prieten.ms oricumhappy