| diana a întrebat:

Ce parere aveti despre rochia asta?
https://www.miniprix.ro/produs/20965/rochie-haine-dama/

Răspuns Câştigător
| Gentiana a răspuns:

E chiar faina.Si ar merge in seara de Revelion, cu ceva asortat.Foarte draguta.

10 răspunsuri:
| Libelle a răspuns:

Materialul nu e bun de nimic
O sa se dezlipeasca odata cu prima spalare tot sclipiciul ala si se face urata
Eu n-as purta asa ceva. Orice accesoriu i-as pune...nu e genu` meu

| Leocerba a răspuns:

-poate singura ei calitate este ca asa fel e croita incat ascunde defectele.
-poate cel mai suparator defect este ca nu pune in valoare nimic.si e 100% polyester!

| Leocerba a răspuns:

... ce-mi plac discutiile care pleaca de la haine.
In cazul lui Scarlett lucrurile n-au mers prea bine, nu stiu cat a rezolvat draperia aia povestea, cu adevarat.cat despre actrita Vivien, stii ca s-a ales c-o angoasa si-o depersonalizare serioasa dupa "Pe aripile..."? la urmatorul film numit "Elephant Walk"(ce coincidenta, nu?) cum filmarile pentru cadrele exterioare se faceau intr-o regiune cam indiana, Vivien avea senzatia ca rochia ii este impregnata de „caldura albastruie a padurii ceyloneze".
Asa ca eu as fi foarte grijulie cu tot ce pun pe mine, harold.

| Leocerba a răspuns:

@diana, stii de ce nu dormi in ea? pentru ca materialul e atat de prost incat corpul tau sta in alerta.Io,daca nu pot dormi intr-o haina,oricare ar fi ea,`geaba o mai cumpar! asta-i criteriul. Bumbac, matase, catifea...trebuie sa te alinte cand o pui pe tine.
ha-ha, stii ce mi-a trecut prin cap? probabil ca fatucile astea care arunca hainele in primele 10 minute n-o fac pentru ca au libidoul mare ci pentru ca nu mai suporta supraelasticul si lycra! Am decretat!

| diana explică:

Stiu ca nu ar trebui sa critic pentru ca eu v-am cerut parerea.
Dar din ce material ar trebui sa fie? Bumbac? Ca oricum nu dorm in ealaughing
Va multumesc ca mi-ati raspuns:*

| loveyou78 a răspuns:

Depinde cati ani ai, pentru varsta mea 15 ani, nu ar merge, e o rochie pentru femei nu pentru adolescente.insa poate ca daca ai purta niste botine negre cu tocul cui si niste colanti, accesorii, etc.

| Bojthe a răspuns:

Mie nu imi place

| Anche a răspuns:

E draguta dar nu tocmai pe gustul meu! depinde unde doresti sa o porti! e frumuoasa dar eu la varsta mea nu as putea sa o port! sunt mai maredek 11 ani si mai mica dek 15

| Liviuuuuu a răspuns:

Depinde de gusturi