| lolyanna a întrebat:

Buna TPUhappy ce site-uri de haine(gen h&m online) stiti? unde hainele is la preturi rezonabile? Multumesc!

Răspuns Câştigător
| CristinaCMH a răspuns:

Buna! Vmzona, bobomoda, miniprix, ehainele, ncasual,...
Nu iti recomand h&m online, mai bine te duci in magazin. Am comandat un tricou si un maiou numarul s, au venit dupa o saptamana si doar eticheta era s, ele aratau de cel putin l.
Poate doar mie mi s-a intanplat, doar te-am avertizat.☺

| lolyanna explică (pentru CristinaCMH):

Multumesc mult!happy De la H&M imi comand de mult timp, da, mi s-a intamplat si mie sa nu fie marimea potrivita sau sa nu imi placa hainele cand le-am probat, insa le trimit inapoi fara nicio problema, imi place pentru ca au mereu reduceri faine si iau numai articolele ce is la promotie online.

4 răspunsuri:
| Bondarel99 a răspuns:

Pe sinsay ai intrat?

| ginaosar a răspuns:

Eu am luat haine de pe
https://dhaine.cabanova.com/

Sunt foarte bune