| mydarkestdays a întrebat:

Dati-mi exemple de tinute feminine... ceea ce ati purta si voi. haine si accesorii si incaltamine. mersi:*

Răspuns Câştigător
| MariCarmen a răspuns:

Niste blugi lungi deschisi la culoare(tenta de albastru deschis si cu alb), o camasuta alba si niste pantofi cu toc bej, daca nu porti tocuri incearca fara...
Accesorii:un inel turcuaz si un lantisor tot asa... sper sa-ti placa

4 răspunsuri:
| frumusica26 a răspuns:

Pai eu acum sunt imbracata in:
-Panaloni scurti rupti
-Un tricou pe care scrie in fata Shut si in spate up si niste tenisi fosforescenti.
Fundda?

Răspuns utilizator avertizat