| ღByByღ a întrebat:

TPU! Ce ziceti depre crema veet? E folositoare? Doare? Vreau cat mai multe informatii(fara raspunsuri banale va rog)fundita!:*:*:X:X

Răspuns Câştigător
| ßΘɱßΘɴίκ a răspuns:

Este destul de buna thumbs up smug am si eu...trebuie sa stai in cada cand o folosesti te dai cu ea pe picioare astepti intre 3 si 6 min [e important sa nu depaseti cele 6 min ca te iriti] apoi indepartezi crema cu spatula [trebuie sa apesi un pic] partea trista e ca dupa 4 zile iti creste iar par rolling eyes
1.Da, e folositoare
2. nu doare deloc!
nu prea merge sa te epilezi cu ea la subrat x_X

funda? love struck puppy dog eyes

2 răspunsuri:
| Angeline a răspuns:

Este o crema foarte buna, si spre deosebire de altele nu miroase asa rau, nu doare, stai linistita, dar trebuie sa lasi maxiumul de minute care scrie pe pachet si dupa, eu folosesc buretele sa indepartez crema, pentru ca spatula aceea din pachet imi provoaca iritatii happy
Succes cu folosirea ei happy

| ღByByღ explică:

Multumesc! Am folosit crema si este foarte buna