| chupachups1234 a întrebat:

Cine imi spune si mie cat costa crema epilatoare de la Veet dar vreau raspunsuri de la cineva care stie nu care crede si specificati si marimea si decare e.

Răspuns Câştigător
| moniii a răspuns:

Crema este disponibila pentru pielea normala, uscata si sensibila, oferind in cateva minute o piele mai fina ca niciodata.

Se aplica foarte usor pe piele in mod egal pe toata suprafata. Produsul este lasat sa actioneze timp de 3 minute, apoi indepartarea se face cu ajutorul spatulei Perfect Touc atasata in pachet. Dupa indepartare se clateste pielea cu apa si se sterge cu un prosop moale.

Acest produs a fost special dezvoltat pentru depilarea picioarelor si nu este recomandat a se folosi pentru fata.

Pachetul contine:

Crema Veet 3 minute - 200ml
Spatula Perfect Touch
Pret recomandat: 17 lei

Crema depilatoare Sensitive Veet

19, 65 RON
Veet va recomandat crema Sensitive pentru a scapa de bubitele si umflaturile jenante ale pielii sensibile.

Crema depilatoare Veet cu Aloe Vera

30, 15 RON
Pentru iritatiile neplacute si de pielea cu peri razleti, Veet a creat crema depilatoare cu Aloe Vera. Astfel, de acum puteti scapa de bubite si umflaturi jenante.

eu ti-as recomanda asta big grin Aloe Vera Farmec
8, 47 RON...este foarte bunahee hee si nu iritabig grin

bafta:*