| Roxanaaaa a întrebat:

cine imi poate spune daca pot sa imi pun unghii cu gel daca am unghiile mici, adica are cum sa le puna pe unghiile mici? Si cam cat timp dureaza sa le puna? Ms anticipat, dau funda!

Răspuns Câştigător
| ydal a răspuns:

Iti poti pune cu incredere, gelul se aplica direct pe unghie, si arata super.Asa am si eu, si pe masura ce cresc unghiile o data/luna te duci la intretinere.Sau poti face asta de cate ori vrei sa mai schimbi ceva la unghiutehappyo zi buna, pup.

5 răspunsuri:
| fustiteTUTU a răspuns:

Poti sa iti pui si tu acasa, kitul initial cu tot cu lampa import Germania e redus 199 ron http://www.softnails.ro

| NoNameJunior a răspuns:

Buna,Roxana!
nu face acest lucru! chiar daca ai unghiile mici,lasa-le asa.o sa creasca si ele la un moment dat. daca unghiile false le lipesti cu gel, cu superglue sau altceva, se dau jos foarte greu si iti afecteaza unghiile.repet:lasa-le asa cum sunt ele.o sa creasca.

| calugaruandreea a răspuns:

Pun de ceva ani unghii cu gel! si am intalnit tot felul de fete cu unghii diferite: unghii roase, unghii foarte mici! se poate face orice! nu trebuie sa astepti sa iti creasca unghia cu ul gel pe ele! se poate face foarte usor constructie cu gel si asa vei avea unghiile cat de mari doresti tu! sau mai exista varianta de a aplica tipsurile! constructia cu gel dureaza 2 ore 2 ore jumate si sunt rezistente! daca esti din cluj sau baia mare ma poti contacta pe mine si ti le rezolv eu! o zi buna

| marian000 a răspuns:

Da poti sa iti pui si dureaza cam 2 ore

| tehnicianaunghii a răspuns:

Pun unghii din gel, pus de unghii 75 Lei, intretinere 50 Lei, gel pe unghia naturala 40 lei, manichiura 15 Lei, pedichiura 25 Lei.Toate tarifele includ modele din gel sau cu vopsele acrilice. OFERTE: La 4 intretineri-una la jumate se pret, la 3 manichiuri -una la jumate de pret. Produse marca Crystal Nails.Contact: Salon Nelly, langa Meda sau e-mail: cretzulina_babygirl@yahoo.com