| CravataAlbastra a întrebat:

Pentru fetele cu unghii cu gel, daca am unghiile mici (nu tăiate din carne) pot sa-mi pun construcție cu gel sa fie foarte mare?
Ca am intrebat o manechiurista si cica daca am unghiile micuțe nu poate sa-mi puna construcție asa de mare.

3 răspunsuri:
| Anonim2322343a a răspuns:

Ai nevoie de cativa milimetri de unghie pentru a putea incepe constructia.

| CravataAlbastra explică (pentru Anonim2322343a):

Pai am unghia medie, dar de ce nu poate sa imi faca constructia lunga?

| Anonim2322343a a răspuns (pentru CravataAlbastra):

Pentru aceasta intrebare am avut nevoie de ajutorul mamei mele. Am incercat sa nu evit intrebarea si incerc sa te ajut. Incearca in alta parte, mama mea stie sa puna unghii si spune ca nu conteaza foarte mult marimea unghiei pentru constructie, ci mai mult pentru sablon.