| camifgtjfjtyfmh a întrebat:

cine ma ajuta sa compun o melodie multumes

Răspuns Câştigător
| FetitaCuCerceiiRoz a răspuns:

Buna!
Si eu am compus o melodie! Se numeste alaturi de tine!
Mi-a venit inspiratia pe moment! Eram afara si m-am uitat la nori si inceput! Scriam acolo rime si apoi le faceam ca pe o poezie am adaugat un titulu si la sfarsit am cantat-o pana i-am gasit ritmul perfect!
Nu prea ai cum sa inveti deoarece ai nevoie de talent la asa ceva!
Incearca rime! Scrie cuvinte, apoi incearca sa gasesti apoi rimehee hee
Funda?!

4 răspunsuri:
| FetitaCuCerceiiRoz a răspuns:

Ms de funda!

| camifgtjfjtyfmh explică:

Adica la ce sa ma gandesc cum sa ma exprimm etc

| camifgtjfjtyfmh explică:

Multumesc

| Sebastian_Dascalu_1998 a răspuns:

Trebuie sa simti ce compui eu is compozitor de 4 ani trebuie sa ai talent nu te poate ajuta nimeni sa compui si sa compui iti trebuie inspiratie daca vrei iti dau un cantec de a meu