| adrykiba a întrebat:

Buna TPU.Cine stie niste tratamente naturale pentru petele de pe fata sau pentru micsorarea porilor?

4 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Masca de castraveti.

| AikkoxD a răspuns:

Păăi. Poţi să te dai cu zeamă de lămâie pe zonele afectate, de 3-4 ori pe săptămână. Sau îţi comanzi soluţii pentru pori dilataţi. Găseşti la avon, e o soluţie specială pentru asta.
La fel, stai cu faţa deasupra unui vas mai mare plin cu apă fierbinte, timp de cel puţin 10 minute. O să ţi se deschidă porii, scoţi punctele negre şi apoi aplici zeamă de lămâie sau soluţia aia. O să usture puţin da' te obişnuieşti.

| adrykiba explică (pentru AikkoxD):

Zeama de lamaie este pentru pete sau porii dilatati?

| AikkoxD a răspuns (pentru adrykiba):

Pentru amândouă.