| AnkuLovee a întrebat:

Cu ce fel de haine sa ma imbrac azi, la scoala?
(temperatura 19-21 grade)

3 răspunsuri:
| AngelCrystals a răspuns:

Cu ce ai in dulap (de zici ca nu stii sa te imbraci)

| CopilașTembel a răspuns:

Niste blugi,o bluza colorata,o vestuta de blugi,niste tenisi,niste cercei colorati,si o curea de aceeasi culoare cu cercei si o geaca de piele.O bluza lunga,colanti,curea lata la talie, balerini si un bolero sau o gecutza de piele.Un tricou mai larg, blugi rupti, un hanorag larg, o esarfa mare aranjata neglijent, bascheti si o geaca. Sper ca te-am ajutat.

| copilasnebun a răspuns:

Pai ia-ti si tu niste blugi roz cu niste tenesi negri cu tine o bluzita mai colorata si o geaca de piele happy