| AnkuLokaa a întrebat:

Buna!
Ce haine sunt potrivite pentru azi, la scoala?
Dau fundita! (temperatura 17-20 grade)

8 răspunsuri:
| Foarfeca a răspuns:

Păi de exemplu, eu îmi iau o fustă galbenă și uniformă, adică bluză albă cu emblemă.

| AngelCrystals a răspuns:

Tu nu stii sa te imbraci? cred ca ai mai pus intrebarea asta in fiecare zi laughing

| Innovation a răspuns:

In uniforma.E "cea ma potrivita tinuta". laughing

| Anonima264 a răspuns:

Blugi,tricou peste maieu, tenisi, geaca, colier, bratara!

| WeAreYoung a răspuns:

Pai niste pantaloni albastrii inchisi cu o bluza mai lunga alba, niste cercei draguti, tenisi funky-punky laughing si o geaca negra de piele

| Aniisoara a răspuns:

Pai uh sacou negru, un tricou alb cu imprimeu funky, tenisi, blugi albastru inchis si geanta si eventual un colier lung si cercei.big grin

| Aniisoara a răspuns:

Sau mai merge o camasa cu maneci rasucite si bagata in blugi cu niste bretele (optional), blugi negri sau albastru inchis si o jacheta de piele si tenisi negri sau adidasi sau skateri big grin

| RefresHAllecs a răspuns:

Pai niste pantaloni de training sau blugi
Un tricou cu maneca scurta si poate giaca de training big grin