| AnkuLokaa a întrebat:

'Neata!
Ce haine sunt potrivite pentru azi, la scoala? ( temperatura : 17-24 grade)

3 răspunsuri:
| Patrăţel a răspuns:

Buna si tie. Avand in vedere ca afara e caldut si ca te duci si la scoala, as zice asa: daca profesorii iti permit, o pereche de pantalonii trei-sferturi, un tricou cu un desen micut ceva, si o vesuta de blugi, asemanatori cu pantalonii. Daca nu, poti sa iti iei chiar si blugi lungi, si poti sa iti iei un maieu dragut, alb, sau si alta culoare daca ai si un bolero, sau un puloveras subtire caruia sa ii sufleci manecile. Poti sa fii si mai eleganta, sa iti iei o fustita, ai grija sa fie destul de lunga, sa te incadrezi in limita bunului simt si un tricou, niste balerini/sandale/tenesi sau ce ai tu si ai terminat. laughing)) sper ca te-am ajutat macar putin. :*