| LanaDelRayFan a întrebat:

Cu ce sa ma imbrac in prima zi de scoala? Am uniforma neagra sadSunt de la scoala Constantin brancoveanu din Constanta happy Funda

14 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Pai daca ai uniforma de la scoala de ce mai intrebi aici?

| LanaDelRayFan explică (pentru darrio2007):

Ca sa intrebi tu

| darrio2007 a răspuns (pentru LanaDelRayFan):

Nepoata,ai grija cum vorbesti.Ca iti fac un raport, de o sa-ti placa si tie.

| LanaDelRayFan explică (pentru darrio2007):

De cand sunt eu nepoata ta? raised eyebrows

| darrio2007 a răspuns (pentru LanaDelRayFan):

De acum.

| darrio2007 a răspuns (pentru LanaDelRayFan):

Tu inca mergi la scoala iar eu am terminat facultatea acum 17 ani.Capisci? Daca nu stii sa pui o intrebare mai bine lasa-te.Ai uniforma dar vrei sa stii cum te imbraci in prima zi de scoala.Pe dedesubt poate.

| positivity a răspuns:

Nu e normal să te îmbraci în uniformă?

| LanaDelRayFan explică (pentru positivity):

Pai da.dar cica la iarna nu ne lasa cu blugi, tot cu fusta straight face

| positivity a răspuns (pentru LanaDelRayFan):

La iarnă, îţi poţi lua fusta cu nişte colanţi groşi.
Dar, sigur vă va lăsa să purtaţi pantaloni iarna. Aşa că nu-ţi fă griji.

| LanaDelRayFan explică (pentru positivity):

Mersi happy

| LanaDelRayFan explică:

Zice-ti de mine sa ma las sa pun o intrebare...mai bine v-ati lasa dumneavoastra de comentat.Si pun orice intrebare vreau, fiindca de asta s-a creat site-ul TPU.

| ErrChan a răspuns:

Daca e frig o bluza alba si niste blugi negri sau gri, dar daca e mai cald poate un tricou alb sau rosu depinde mai multe culori merg cu negru.O fusta cu imprimeuri...cam atat imi vine in minte.

| 1Chris1 a răspuns:

In costum negru cu cravata sau papion, pantofi negri, camase alba si cam atat.

| LanaDelRayFan explică (pentru 1Chris1):

Da` unde sunt? La pomana? laughing Numai negru? rolling on the floor Pabtofii ii am rosii big grin Dar se potrivesc cu uniforma, nu?