| SteffiBaa a întrebat:

Buna!
In ce sa ma imbrac in prima zi de scoala? (fara uniforma si rochita)

Răspuns Câştigător
| JustDeedee a răspuns:

O pereche de blugi negri/albastri, un tricou mai alegant sau o camasa alba bagata in pantaloni si niste balerini sau sandale.

10 răspunsuri:
| Andreeac33 a răspuns:

Nu iti place elegana si stilul? O pereche de blugi, o camasa/o bluzita, o esarfa si balerini daca nu vrei rochita/fusta.laughing

| SteffiBaa explică (pentru Andreeac33):

Ba da! Eu rochita voiam sa imi iau, dar nu ne lasa directoarea.

| Andreeac33 a răspuns (pentru SteffiBaa):

Nici macar in fustita? WTF ce directoare laughing))

| happy31animation a răspuns:

In ce ai tu mai elegant si frumos. Merg niste bluzi cu o camasa sau un tricoo, cumn vrei tu.

| ღβأβأ a răspuns:

Eu zic să îți iei ceva mai decent. Fără culori țipătoare. laughing
O cămașă albă și niște blugi.

| Kristinnaaa a răspuns:

Bună,

Poți vedea aici mai multe idei de ținute pentru prima zi de școală:

http://sanduirina.com/back-to-school-10-tinute-stylish-la-preturi-mici/

Mult succes în noul an școlar! :)

| Elenaeli22 a răspuns:

Pai uite cum ma imbrac eu
Blugi, Bascheti, tricou si un anorac

| Antonicuta4 a răspuns:

In primul rand daca esti in gimnaziu exista uniforma tipica :sacou+o camasuta+ pantaloni negri, dar daca nu vrei asa iti poti lua un tricou cu un imprimeu (nu exagerat), blugi fara nici un fel de model de preferat mulati sau daca vrei niste colanti normali sau de aceia care par a fi din piele si toate astea merg cu niste botine balerini poate chiar pantofi sport.
Poti sa iti faci o coada impletita sau un spic ori o coada normal lasata pe umar.
Sper ca te-am ajutat!

| SPaul203 a răspuns:

Zic o camasa in carouri cu o fusta stilou si tenisi sa fie ceva mai non conformist happy

| RobertaPaula111 a răspuns:

Buna!
Cred ca te-ai putea imbraca cu o camasa draguta sau un tricou mai elegant care sa se asorteze cu o anumita pereche de blugi ( depinde de culoare ) si cu o pereche de balerini.
Sper ca te-am ajutat!