| LanaDelRayFan a întrebat:

Ce parere aveti despre scoala "Constantin Brancoveanu"?

9 răspunsuri:
| Natashha a răspuns:

Daca ai specifica si orajul e ok, deoarece sunt mai multe scoli/grupuri scolare cu numele acesta...

| Hash001 a răspuns (pentru Natashha):

Banuiesc Bucuresti.

| Natashha a răspuns (pentru Hash001):

Nu toata lumea e buricul pamantului,ci anume din Bucuresti laughing so, Constanta,Satu Mare,Calarasi, Slatina, Horezu, Galati, Pitesti si pe unde or mai exista denumiri happy

| Hash001 a răspuns (pentru Natashha):

Mama omida nu buricul pamantului laughing)))

| LanaDelRayFan explică (pentru Natashha):

Ma refer la cel din Constanta.Te rog, da-mi multe informatii! E urgent! De fapt, toti sa-mi trimiteti informatii!

| LanaDelRayFan explică:

Va rog sa-mi dati multe informatii.Ma refeream la scoala din constanta.Sunt copii buni acolo? Cine este la acea scoala dintre membrii de pe TPU?

| LanaDelRayFan explică:

Deci...ce parere aveti despre scoala aceasta din constanta?

| NuCa20 a răspuns:

Este un liceu Teoretic din Bucuresti, si este foarte ok. L-am terminat eu happy

| andraaaaaaaaaa a răspuns:

E frumos funda