| marianje a întrebat:

cu un an inainte am inceput sa las parul sa creasca,Nustiu cum sa fac sa fie moale si matasos, imi recomandati ceva? Parul nu e asa mare are in jur de 20 de cm.Cum pot sa il fac moale si matasos.Mutlumesc anticipat.
Ps:Sunt baiathappy

3 răspunsuri:
| Mariinaa a răspuns:

Incearca si tu uleiul restructurat pentru varfuri de la Kallos, costa in jur de 17 lei, si asta m-a ajutat pe mine mult. Incearca-l, si spune-ne rezultatul. Succes happy.

| FreeDreams a răspuns:

Foloseste shampon, balsam, si daca este necesar si masca de par. Ar trebui sa mearga. happy

| Roxana_Balalau_1998 a răspuns:

Am auzit ca samponul nivea e bun!