| 34asdfg76543jh a întrebat:

Buna ce-as putea folosi pentru a avea parul mai moale,matasos, care nu se incalceste usor?

8 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Măşti de păr de la Kallos sau orice alt produs de la Kallos.

| 8mariastar a răspuns:

Iata ce ingredinte trebuie sa folosesti:

- Doua galbenusuri

- Jumatate de cub de drojdie

- Ulei de ricin

- Vitamina A uleioasa

- Vitamina E uleioasa

- Ulei de masline

- Fiole de B1, B6, D12 – cate 2 fiole din fiecare

- Jumatate de lamaie
#trebuie sa stai cu ea pe par 3 ore

| ElleElenaElle a răspuns:

Balsam.DE fiecare data cand ma spalam la cap dupa ce ma spalam cu sampon aplicam un baslam dintr-o cutie transparenta cu ambalaj roz.El era alb. Dupe ce il aplicam il puneam pe tot parul si dupa ma clateam foarte bine.

| Anne07 a răspuns:

Balsam de la Gliss :*

| anamia1998 a răspuns:

Placenta de la Kalos e intr-o cutie verde.

Funda?

| CristinaMihaela91 a răspuns:

Buna!
Cel mai bine ar fi sa folosesti o masca de par pe baza de ulei de masline, din comert sau homemade(galbenus de ou si ulei de masline).

| VinInAjutor a răspuns:

Buna! poti sa te speli cu otet, pentru un par matasos.