| YogashiKent a întrebat:

Cum as putea sa imi fac aceasta freza si de ce as avea nevoie pentru a o face?

http://www.google.ro/......tp?/imgres

Multumesc,dau funda!

2 răspunsuri:
| Beautyroom a răspuns:

Cu siguranta de un gel de par cu aspect umed si putere mare de fixare si tunsoare potrivita (scurta pe lateral).

| Sofia1234 a răspuns:

Draguta frezur, pentru ea cred ca ai nevoie in primul rind de un frizer bun, care sa aiba pieptene si masina de frezat si ca frizerul sa nu iti frezeze parul decitdin parti iar din virful capului sa il lese ceva mai mare, iar apoi ca sa il aranjezi si normal ca o sa ai nevoie de gel sau lac