| plushh12 a întrebat:

TPU. Cum as putea sa ma fac reprezentan la AVON?

23 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Te duci la ei unde au sediul sau vorbesti cu un alt reprezentant avon sau suni la ei si vorbesti cu ei!

| AleeAlexaaandraaa a răspuns:

Trebuie sa ai peste 18 ani ca sa poti intra, ma rog, vorbeste cu un alt reprezentant avon si sunai si vorbeste cu ei, de ex: in revista lor avon este nr. reprezentantului, asa cred ( asa mi-o zis o prietena ) sper ca mearga, SUCCES! happy

| Avon053 a răspuns:

Buna,suna-ma chiar si astazi la orce ora la ne. de telefon 0735856209 si te pot inscrie eu pentru ca sunt Lider la Avon, iar la prima comanda o sa primesti ceva din partea mea.Pentru alte explicati despre Avon te astept cu telefon.O seara Buna.

| Sweetyy44 a răspuns:

Simplu, intri la ei pe site si de acolo iei un numarul de telefon de la un coordonator din orsul tau care te va invata ce trebuie sa faci si iti va explica cum dai comenzi, cum iti maresti numarul de cliente si te va invita la diferite cursuri unde ti se vor explica mai mute despre asta. :***** Succes, eu sunt deja reprezentant si e foarte tare, primesti si cadouri in programul junior primele 3-4 luni daca dai comenzi de o anumita suma! Succes si comenzi cat mai mari :**

-http://www.avoncosmetics.ro/PRSuite/your_dream_opportunity.page Beneficii

-http://www.avoncosmetics.ro/....../help.page Program Junior

P.S :Spune-mi din ce oras esti ca sa iti dau un coordonator.
Fundaaa? ^_^

| plushh12 explică:

Multumesc. Ms ana4angel pentru link

| Avon053 a răspuns (pentru plushh12):

Buna,ma poti contacta la 0735856209 pentru toate detalile pentru ca inscrierea online dureaza ceva timp.

| plushh12 explică:

Da dar eu am cartela cosmote.

| plushh12 explică:

Nu aveti niciun numar cosmote?

| Avon053 a răspuns (pentru plushh12):

Nu am dar da-mi un bip si te sun eu dupa fix pentru ca am minute nelimitate catre cosmote suna-ma maine pana in ora 11.30 sau dupa ora 19.00

| plushh12 explică:

Ok. o sa va sun pe la 19:00 k la 11 sunt la scoala.

| Avon053 a răspuns (pentru plushh12):

Ok te astept cu telefon o seara buna.

| plushh12 explică:

Ok... mersi la fel.

| Avon053 a răspuns (pentru plushh12):

Buna,te astept cu telefon s-a intamplat ceva?

| plushh12 explică:

Ma scuzati pot sa va sun pe la 21:00. Ca am o problema cu telefonul.

| Avon053 a răspuns (pentru plushh12):

Da oricand nu ma supar dar sa nu uiti.

| plushh12 explică:

Nu o sa uit. Dar stiti nu pot sa ma fac reprezentant daca am 14 ani?

| Avon053 a răspuns (pentru plushh12):

Asta nu conteaza rezolvam cumva

| plushh12 explică:

Da-mi te rog id tau de mess ca sa vb pana mi se rezolva cu telefonul.

| Avon053 a răspuns (pentru plushh12):

Ok
mafiotu.seby@yahoo.com
dar nu ai telefonul mamei al tatalui etc

| plushh12 explică:

Sa-mi dai acc

| Avon053 a răspuns (pentru plushh12):

Ok mi-ai trimis

| Avon053 a răspuns (pentru plushh12):

Da-mi si tu pe al tau sa iti trimit si eu

| plushh12 explică:

Da-mi te rog acc ca vreau sa vb pe mess acum. happy