| flo0ory a întrebat:

Bunaaa.sunt reprezentan avon din c16/2010.la inceput am avut comenzi mari. dar acum 180-200 lei.nu stiu de unde sa mai iau comenzi.si m-am saturat sa-mi spuna coordonatoarea de la prieteni, familie.cumpara si ei dar putin.nu stiu aveti idee de unde pot lua comenzi. cel mai bun raspuns funda!big grin

1 răspuns:
| Static a răspuns:

Ba da, stiu unul super cool, cu dragoste, prietenie, aventura, fantezie, etc. Se numeste 4 prietene si o pereche de blugi. L-am vizionat impreuna cu cele 4 amice ale mele, la toate ne-a placut big grin. Fundita?