| Carla_2571 a întrebat:

Cum as putea scapa de cosuri?

Răspuns Câştigător
| Mik3 a răspuns:

Zynerit ii cel mai bun, il folosesc si eu si in timpul zilei sau seara cand te culci dai cu zeama de lamaie pe cosuri, o sa le usuce si cam in 2-3 zile dispar, fundawinking

2 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
O vizită la medicul dermatolog dacă celelalte metode care nu au fost recomandate de specialist nu au dat rezultate pozitive.
Pa, pa.

| laura23 a răspuns:

Eu am probbleme destul de serioase cu cosurile si poate de aceea la mine Zynerit nu a avut nici un efect. Cel mai bun remediu pe care l-am folsit este o crema Mibazon, se gaseste la farmacia veterinara si costa in jur de 6 lei. Este foarte buna sa stii, mi-a recomandat-o mai multe prietene care si ele au avut cosuri si au scapat de ele cu aceasta crema. Poti sa cauti pe Google daca nu ma crezi scrii Mibazon pentru cosuri si o sa gasesti acolo mai multe discutii.
:*:*