| Voloceai_Alina_1992 a întrebat:

Cum as putea scapa de cosuri?(funda)

Răspuns Câştigător
| FashionQueen a răspuns:

Buna, eu iti recomand tratamente cu abur la salon. Si eu aveam inainte problema asta. Si de atunci am un ten curat, fin si hidratat.happy

5 răspunsuri:
| Kasia a răspuns:

Incearca Skinoren de 2 ori pesaptamana si zineryt de 5 ori pe saptamana.la mine a functionat.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Aplicand unele creme, dar cel mai bine e sa le lasi sa dispara singure

| diavolitadulce a răspuns:

Stai cu fata in aburi fierbini ai ceaiuilui de musetel. dupa 10 minute freaca fata cu un prosop aspru si apoi fa. ti o masca din tarate. asa scapi. bafta

| josephmic a răspuns:

Foloseste o crema pentru cosuri si apoi da vrei sa nu iti mai apara in caz ca iti mai apar foloseste o lotiune tonica, previne aparitia lor:*