| Korb a întrebat:

cum as putea scapa de punctele de grasime din jurul ochilor? ati avut asa ceva,si daca da, cum ati scapat de ele?

Răspuns Câştigător
| MrOvy a răspuns:

Salut!
Am si avut eu pe la vreo 15 ani.
Pot sa iti zic numai ca nu ai ce sa faci, o sa treaca cu timpul, nu trebuie sa incerci sa le rupi sau altceva, ele o sa se duca singure, crede-mahappy
Daca nu poti sa stai asa atunci mergi la farmacie si vorbeste cu farmacista, poate a aparut vreo solutie sau ceva.

Bafta si Sarbatori fericite!

4 răspunsuri:
| DiamondShine a răspuns:

Nu te apuca singura de ele, ai sa te trezesti cu rani in jurul ochilor.Du-te la un salon sau la dermato, acolo ai sa primesti sigur ajutor.

| NesquikDuoSpecial a răspuns:

Ia un ac steril de la farmacie de ex, sau dezinfecteaza unul, sparge-o cu MARE GRIJA (PUNCTUL DE GREASIME NU ACUL rolling on the floor ), scoate cu ajutorul unui betisor grasimea ramasa si tabponeaza cu niste vata cu spirt, eventual a[plica crema de galbene. voila! un ten perfect fara urme sau puncte de grasime! hei, nu incerca asta si pe cosuri! XOXO

| Cherrylips a răspuns:

Si eu sunt de parere ca ar trebui sa ceri parerea unei cosmeticiene. Nu incerca nimic fara sfatul unui specialist

| Jax16 a răspuns:

Du-te la cosmetica. Cu cateva tratamente vei scapa definitiv de ele, tu acasa nu ai ce sa faci singur/a.
Bafta!