| adreiaandreiuta22 a întrebat:

Buna TPU cum comand de pe ebay! daca puteti sa-mi explicati si cum ajunge pachetul si cum il platesc! Multumesc!
FUNDAA

Răspuns Câştigător
| DeidaraXR1 a răspuns:

In Romania am inteles ca ti-l trimite prin Posta Romana. Pai cand esti pe site, la produse, scrie add to cart sau dai Buy it Now daca vrei sa il cumperi acum(fara sa mai pui alte produse in cos).

2 răspunsuri:
| Bondarel99 a răspuns:

Nu ti-l trimite prin Posta Romana laughing
DeidaraXR1 pe ce lume traiesti? E complicat sa cumperi de pe un site strain, expedierea coletului implica vama si costuri ridicate, asa ca mai bine intereseaza-te inainte sa comanzi, de cele mai multe ori banii se trimit prin paypal sau transfer bancar.

| jogabonito a răspuns:

Pai iti aunge cu posta atlasib de preferat sa comandati mai multi pentru ca scade transportuu si ii mai convenabil bafta