| Aryana16 a întrebat:

Buna TPU:*...cum fac in prima zi de liceu? ..adica nu cunosc pe nimeni din liceul la care am intrat si nu stiu ce sa fac cand intru pe poarta liceului unde ma duc, la cine? ..nici nu stiu in ce clasa suntlaughing.Vi s-a intamplat si voua asta in prima zi de liceu? FUNDITA:*

Răspuns Câştigător
| afrodita3333 a răspuns:

Da,aproape la toti ni se intampla.Pai daca te duci singura nu ai decat sa stai pe acolo pana cand fiecare diriginte striga clasa.O sa fie afisate niste liste cu clasa, seria si dirigintele si vezi unde esti si astepti.Intre timp poate iti mai faci cunostinte pe acolo.Eu m-am dus cu mama in prima zi ca vroia sa o vada pe diriga.Mi s-a parut aiurea la inceput dar decat singura....si oricum erau o gramada de parinti pe acolo unii au venict chiar si in clasa, aproape toti au venit cu parinti happy