| Anesiss a întrebat:

Este bine cum gandesc?
Eu nu vreau sa merg la un anumit liceu pentru ca sunt sigura ca voi cadea cu o anumita persoana in clasa si imi este teama sa intru la liceul acela dar chiar nu stiu de ce..La alt liceu nu prea am posibilitatea sa intru doar cu conditia sa stau in gazda.Deja am intrat in depresia gandindu-ma ca voi intra la acel liceu si sunt multe lucruri care ma fac sa nu vreau sa intru la acest liceu.
Ce sa fac?

2 răspunsuri:
| Adi132002 a răspuns:

Pai nu stiu... dar cred ca aproape 100 de persoane intra la un liceu si tu chiar cvrezi ca e mai important pentru tine cu cine esti in clasa decat ce viitor vei avea?
eu te sfatuiesc sa te duci la acel liceu ca mai bine este decat sa stai cu persoane straine in gazda.
cum crezi tu...

| AndreeaHey a răspuns:

Pur si simplu dai la acel liceu fara sa te gandesti la acea persoana. decat sa-ti pierzi sansele si sa ramai pe din`afara. happy