| Andreeadeea23185 a întrebat:

Cum îmi pot decolora parul de pe mana cu apa oxigenata?

4 răspunsuri:
| AlexSandu17 a răspuns:

E mai greu sa decolorezi cu apa oxigenata, nu cred ca ai avea un rezultat foarte bun. Eu mi-am decolorat parul din cap de doua ori cu apa oxigenata si abia atunci s-a vazut o oarecare diferenta. Am amestecat intr-o sticla jumatate apa oxigenata si jumatate apa normala apoi am pulverizat si am pieptanat sa se decoloreze uniform.

| Denianonim a răspuns:

Eu zic sa te faci cu lama
Sa nu crezi ca iti crește par mai mult sau mai negru
E doar un mit
S-a dovedit stiintific
E cea mai sănătoasă metodă din punct de vedere medical
Si cele mai putine riscuri
Incearca dacadin vrei si cu apace oxigenata doar ca durează mult până se decoloreaza

| andyarx a răspuns:

Nu se poate cu apa oxigenata, nu va avea efect. Incearca produse consacrate pentru asta.