| Anonim147943 a întrebat:

Buna TPU! Cum pot face macheaje acasa din ingrediente naturale?

7 răspunsuri:
| gabicoo a răspuns:

Folosește fructe de atropa beladona!

Răspuns utilizator avertizat
| blackann a răspuns:

Machiaje*
Foloseste "farduri" daca nu stii sa scrii corect.

Pai foloseste carbune in loc de tus si capsuni in loc de ruj rosu. Zeama de ananas pentru fond de ten si suc de cocos pentru iluminator.

| 199onur7 a răspuns:

Plutonium pentru alinierea genelor si uranium in loc de fond de ten-_-

| EliLeli a răspuns:

Cu sfecla rosie, cacao, cafea...

| xxXClausXxx a răspuns:

Faine cu un zeama unui fruct de ce culoare vrei, nu prea multa zeama si dupa pui la frigider cateva ore si ai fard de ochii sau de ce vrei tu