| xPuffy a întrebat:

Cum pot face sa imi creasca parul mai repede.Il am exact jos de umeri.Recunosc este cret si sa indesat destul de mult fata de cat era.Dar mi-as dori sa il am mai lung.Colegelor din clasa mea le creste foarte repede parul.Cum as putea sa imi creasca si mie la fel?

1 răspuns:
| RossanaMaria a răspuns:

Buna! depinde de fiecare in parte, este recomandat uleiul de ricin, te dai de 2 ori pe saptamana seara si iti pui o boneta de care se foloseste sa nu iti uzi parul cand faci baie, si lasi asa pana a 2 a zi cand te speli bine de tot, asta cica functioneaza, rau nu are cum sa iti faca, daca nu, sunt tot felul de tratamente si sampoane. Depinde si de hair-stilistu-ul tau, altii au mana mai buna si iti creste parul mai repede.