| mmeee79 a întrebat:

Va place parul >cret?:... ce sa fac sa creasca parul meu mai repede? pff, asa de greu creste, serios... vreau sa fie luuuunggggggggggggggggggggg!

3 răspunsuri:
| mmeee79 explică:

Mss:*
mie imi place parul meu, foarte mult.doar ca as vrea sa fie putin mai lung.cred ca e doar o chestie de timp.cu timpul creste si el.nu cred ca e bine sa il "oblig" intr-un cuvant.
Multumesc de sfaturi:*

P. S. cele care aveti parul cred, mandriti-va!
milioane de fete si-ar dori par cret, nu va doriti par drept, cand aveti unul cret si lung si frumoss:X
succes la toate>big grin

| Pisiiceel a răspuns:

Folosesc petrol o data pe saptamana... si observ ca mi-a crescut love struck

| Geaninel a răspuns:

Si eu vreau același lucru. Încearcă cu ulei de ricin. La mine a funcționat happy Bafta!