| daηă a întrebat:

Daca tin parul legat creste mai repede?

si ce as putea face sa-mi creasca mai repede?

9 răspunsuri:
| Akid a răspuns:

Asteaptawinking

si adauga ulei de ricinwinking

| foxi a răspuns:

Leaga parul de un pom inalt!

| marya a răspuns:

Masca pentru stimulara cresterii parului:

3 linguri de ulei de ricin, zeama de la o lamaie, doua linguri de miere si un gabenus de ou. Maseaza bine scalpul cu amestecul si stai cu capul invelit intr-un prosop vreo 2-3 ore, dupa care te clatesti cu 1, 5 l de apa in care ai pus zeama de la o lamaie.

| mary a răspuns:

Sa tragi de el

foloseste ulei de ricin

| Cristina_2984 a răspuns:

Nu creste mai repede
sand in magazine sau farmaci creme/sampoane speciale dar asa inti pui tot felul de chimicare pe par
incearca cu putin petrol pune-l pe o vata si pune pe la radacine til face foarte matasos des si iti creste mai repede ...primesc fundita

| Frau a răspuns:

Daca ai probleme cu cosmetica apeleaza la mine laughing
funda?

| ღAnamariaღ a răspuns:

1. parul prins in coada impletita...
2. sa iti tai varfurile si du-te la un cuafor si cere un tratament bun pentru cresterea parului!

| mamasita00 a răspuns:

Dimpotriva. E mai bine sa il lasi desprins.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Asa se spune, dar ma cam indoiesc ca ar creste mai repede daca-l tii prins.Incerca tratamentul cu ulei de ricin:maseaza scalpul cu ulei si lasa-l sa actioneze 30 minute-1 ora(chiar si mai mult daca-ti permite programul)dupa care spala-te pe cap cu sampon de doua ori si clateste bine. Fa lucrul acesta o data sau de doua ori pe saptamana.