| anonim_4396 a întrebat:

Bună TPU, cum pot sa am pielea tonifiata si curata (de exemplu pe picioare am mai avut ciupituri de tantar si mi-au rămas ca niste pete asa ) sunt unele fete care au o piele impecabilă ...Cum?

2 răspunsuri:
| Giuliana_Stan_1991 a răspuns:

Pentru ciupituri ai putea folosi o crema mentolata "mentol".cu ea o sa-ti treaca repede.

| Gabriela013 a răspuns:

Trebuie sa o hidratezi excesiv, iti poti face un scrub, sa te epilezi cu aparate mai bune, pentru a evita ca porii sa se inchida, dica sa se formeze punctuletele acelea mici negre, adica parul laughing)
Si da-te cu spray de tantari
Sper ca te-am ajutat