| SCosmin a întrebat:

Din vacanta mi-au aparut niste bubite rosiatice cand m-am trezit de dimineata. aveam putine vreo 10 specific ca am dormit in fara un tricou pe mine, apoi dupa cateva zile un tantar era noptea in casa si nu am putut sa dorm toata noaptea.Acum cand a inceput scoala am foarte multe bubuite de la abdomen pana la glezne unde-i rotula si pe mainii dar putin pe langa subrat... Unele au facut coaja iar altele au ramas rosii ca niste pete iar altele au coaja pe ele...
Ce credeti ca am? O fi de la ciupituri de tantar sau de purici? ...Alergie ceva?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| mgtow a răspuns:

De la tantar si poate ai mancat ceva ce nu ti-a cazut bine. Foloseste un aparat de tantari noaptea.