| Pufosenieeeeeee a întrebat:

Cum pot sa fac sa imi creasca repede parul? cca. 4-5 cm pe luna. Ceva ce pot face usor si fara balsamuri pls.

5 răspunsuri:
caramela
| caramela a răspuns:

Buna! incearca sa iti tai cate un pic din varfuri in fiecare luna si sa fie cineva cu mana usoara, aplica masca naturala de ou(galbenus) cu ulei de masline si tine masca pe par 3-4 ore, apoi te speli, fa infuzie din frunze de nuc, urzica si fa bai cu ele..chiar daca efectele nu vor fi vizibile, rau nu face! eu folosesc asa ceva si nu imi pare rauhappy
O zi buna si frumoasahappy

| ciresepeetno a răspuns:

Uf 4-5 pe luna? Nu cred ca poti.Dar 3 cm tot ii scoti aplica ulei de ricin pe par regulat si o sa vezi diferenta big grin

| Costeschi_Maria_1990 a răspuns:

Foloseste usturoi(dar stiu e o idee...riscanta:dlaughing)),aloe vera sau ulei de masline si spalate mai des dar nu cu mult sampon!
Succes!

| Pufosenieeeeeee explică (pentru Costeschi_Maria_1990):

As fi chiar tampita sa ma spal cu usturoi. get a life straight face ddddddddiii

| Costeschi_Maria_1990 a răspuns (pentru Pufosenieeeeeee):

Am o viata mersii oricum:* ti.am dat o idee din cele pe care le stiu eu.e alegerea ta!