| alexsz95 a întrebat:

Cum pot sa ma epilez la zona intima. Adica am folosit aparate de ras dar am avut o iritatie urata. Cremele de epilat nu le-am incercat deoarece mi s-a spus ca sunt periculoase pentru epilatul in aceasta zona. Ma poate ajuta cineva, funda. Sunt baiat.

Răspuns Câştigător
| anamaria06 a răspuns:

Crema ai mai buna decat aparatul de ras si eu iti recomand sa folosesti creme pentru piele sensibila. dupa ce te-ai epilat aplica o crema care se foloseste dupa epilat sau daca nu ai poti folosi orice crema hidratanta sau lotiune de corp. nu mai crede toate prostiile. foarte multa lume foloseste cremele depilatoare

1 răspuns:
| AndraNicoleta a răspuns:

Cu epilatorul. Doare foarte tare dar...macar nu-ti creste stuf dup-aia tongue