| anonim_4396 a întrebat:

Salut, am si eu o intrebare.
Sunt baiat am 15 ani, as vrea si eu sa stiu cu ce as putea sa ma epilez in zona intima? nu m-am epilat niciodata pana acum si as vrea sa ma epilez deoarece ma cam deranjeaza parul care a crescut acolo este foarte mult si nu prea il support.
Dau funda pentru cel mai bun raspuns, multumesc.

4 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Cum adica te deranjeaza?
Abia ti-au crescut 2 fire si deja te deranjeaza?
Pilozitatea in zona intima, este necesara si protectoare, de aceea trebuie lasata acolo!
Eu cred ca tu ai inceput sa te uit la filme porno si ti-a plecat mintea cu sorcova, fara sa realizezi ca la 15 ani iar cuculetul tau nu are nevoie de epilare intima, ci de lasat in pace, sa creasca sanatos si puternic.

| Idktpuro a răspuns (pentru Violleta2022):

2 fire? Am mai putin cu 2 ani decat el si am 200 fire ….

| Necunoscut112 a răspuns:

Ai putea strânge bani pentru o maşină de tuns. Este cea mai bună variantă, deoarece epilarea cu ceara sau epilator este greu de suportat, lama de ras poate provoca iritaţii destul de urâte, la fel si cremele depilatoare.

| venividivici2017 a răspuns:

Aparat de ras, sau de tuns...haha,astea se descopera de unul singur