| mikibruneta a întrebat:

As vrea sa stiu daca s-a facut cineva blond deschis din brunet si daca da cum? Am incercat cu decapant si nu a mers(s-a decolorat apoi a revenit la culoarea initiala brunet)azi m-am decolorat cu pudra si nici cu aceasta nu am avut prea mari rezultate.Stiti voi alte solutii?

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cel mai bine mergi la coafor pentru ca acolo se folosesc produse profesionale. Daca mai incerci acasa, vei reusi doar sa iti distrugi parul. Nu poti obtine blond deschis dintr-odata, doar in etape.

| Xulescu_6752 a răspuns:

Te tunzi!

| mikibruneta explică:

Va multumesc pentru raspunsuri darnu am 17 milioane asa cum mi s-a cerut in mall sa ajung la culoare dorita, iar coafezele cunoscute de mine nu prea mi-au oferit incredere nici macar una nu auzise de decapant, si multe altele asa vroiam sa stiu daca a obtinut cineva vreau rezultata acasa
ca oricum o sa ma fac chiar daca stiu si eu k nu e bine asa cum mi-ati spus si voi.mersi inca o data pentru raspunsuri happy