| anonim_4396 a întrebat:

Deci, sa incep... Ma uit in oglinda si ma vad destul de draguta. Daca imi fac o poza singura cam tot asa ma vad ca si in oglinda, adica apropae aceeasi imagine. Dar cand imi face altcineva o poza mi se pare ca arat ca naiba, extrem de urata. Deci ce sa cred? Ce vad in oglinda sau in pozele facute de altii?

3 răspunsuri:
| Emena a răspuns:

Sunt unele momente in care nu aratam bine. Inainte sa iti faca cineva poza, aranjeaza-te. Si inainte sa tragi singura o concluzie, intreaba-ti prietenii

| babe100 a răspuns (pentru Emena):

Nu conteaza daca ma aranjez, tot una

| CadeamiarMaseaua a răspuns:

In oglinda te vezi mai bine decat la poza ..stii ca sunt oameni care nu sunt fotogenici si poate asta e si cazul tau.