| Butterfly_6865 a întrebat:

Buna TPU.big grin...Acum doua zile mi-am pus piercing in limba si acum ma doare foarte tare, nu pot manca ...etc Credeti ca daca o sa mi-l scot o sa ma mai doara? Am facut cea mai mare prostie crying

19 răspunsuri:
Elianna
| Elianna a răspuns:

Trebuia sa te interesezi inainte de a face asa ceva! Era clar ca daca ranesti un organ asa sensibil ca limba o sa fie consecinte!
http://www.yogaesoteric.net/content.aspx?item=4699&lang=RO

Elianna
| Elianna a răspuns:

@Pink Butterfly IOny :Are dreptate @Flav! Mai adaug si eu: si limbaj de pitzi! Daca ai postat o astfel de intrebare aici, asteapta-te la raspunsuri diferite si care posibil sa nu-ti placa! Dar dialogul tau cu respondentii este de toata jena! Auzi, ca fura curent! Limbaj de ...margine de oras, ca sa ma exprim elegant! Acum astept sa ma porcaiesti si pe mine!

Elianna
| Elianna a răspuns:

@Pink Butterfly IOny: eu ti-am raspuns deja a VI-a! Cand inca nu te spurcasesi la vorba! Si de ce nu te-as judeca? Asta este opinia publica! Tu te-ai expus in toata splendoarea ta aici pe site! Suporta consecintele!

| rosto a răspuns:

Pai se baga pentru ca nu te duce capu' nici cat sa treci strada. Este normal sa te doara foarte tare si sa nu poti manca in conditiile in care tu ti-ai gaurit limba de pe o parte pe alta. La ce te asteptai, sa iti creeze si placere a? Un raspuns pentru tine, unul care sa iti si placa, nu are nimeni. Ok, ti l-ai facut, induri cateva zile.

| rosto a răspuns:

Mai fiinta, ne doare pe noi undeva pe unde te gauresti tu intelegi? Da' demonstreaza ca notele alea de 10 sunt luate pe merit si nu pe lins in kur si nu mai veni cu intrebari din astea pentru ca este si normal sa te doara atata vreme cat tu ti-ai gaurit limba. happy Hai, te-am pupat, fetita laughing

| blackspell a răspuns:

Pana se vindeca asa se chinuiesc toti care si-au pus! cam o saptamana bei totul cu paiul, si iti curg balele ca la copiilaughing e alegerea ta daca mai vrei sau nu pierce

| Flav a răspuns:

Vaiii, dar n-ai idee ce bine-mi pare!
Poza de pitzi, nick de pitzi, comportament de pitzi.
Doamne, multumesc ca-s normal.

| Butterfly_6865 explică:

Draga Flav daca nu ai un raspuns pentru mine nu te obosi sa scrii.
Oke?
Si. What's your problem?

| Butterfly_6865 explică:

Bai da ce aveti toti cu piercingu'?
Nu trebuie sa ma judecihappy Nu esti mama ...Nici ea nu ma judeca si m-a lasat sa imi fac pentru ca ii demonstrez de un an ca vreau adica fac curat.am numai 10 si insfarsit si-a dat seama ca merit si acum vi tu si ma judeci laughing hai pasi ca furi curentu de pe TPU.

| Butterfly_6865 explică:

Bah fariere! Iara furi curent?laughing) Nu trebuie sa iti demonstrez tie nimka! si pun ce intrebari vreau eu! Intelegi? Hai DISPARI!

| Butterfly_6865 explică:

Draga "Eliana " Eu nu i.am jignit cu nimka straight face Chiar nimica!
Dar daca nu ai un raspuns pentru mine nu trebuia sa vi si sa ma judeci!

| mary a răspuns:

Pai trebuia sa te gandesti mai bine inatinte sa ti-l pui. dar banuiesc ca asta o sa-ti spuna orice persoana. scoate-ti-l! poate apare vreo infectie

| StefaniaS a răspuns:

Eu spun sa il scoti si sa iei ceva. un medicament(antibiotic) ca nu cumva sa se infecteze

| HeeYeon a răspuns:

In jur de 2-3 saptamani nu poti manca decat ciorbe supe si ce e usor si moale. Daca chiar te doare rau de tot poate s. a intamplat ceva acolo.Depinde cine ti l. a facut si in ce conditii.

| Lorena_2784 a răspuns:

Nu ti-l scoate!

O sa ti se astupe gaura si o sa ramai cu banii dati.

Sau daca nu conteaza asta pentru tine, din partea mea scoate-l.

Dar ai grija deoarece cand o sa il scoti o sa te doara, dar dupa aceea o sa iti treaca.

Oricum asa e la cei care isi fac piers in limbe.

Nu trebuie sa manance 1 saptamana, pentru ca doare foarte tare.

Sper sa nu te mai doara si sa gasesti o solutiehappy

| Tigrilă a răspuns:

Pai eu am in buza si nu ma doare asa tare... da am prieteni care au in limba si stiu ca la incepu te doare nu poti sa mananci si o sa iti ia ceva timp sa te obisnuiesti si acum trebuie sa suporti. nu il scoate ca faci o prostie si mai mare laughing
oricum mie mi se pare sexybatting eyelashes

| Tigrilă a răspuns:

De al dracu ma bag laughing flav e inconjurat de fete nu il bagati in seama laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna
Si mie imi place piercingu' in limba, dar mi'e frica s imi bag laughing

| didux a răspuns:

Banuiesc ca nu asa de rau cum te doare cu el acolo. si eu mi-am facut. si l-am scos, findca aveam aceeasi problema