| Allysa0130 a întrebat:

big hug
Vreau un rasspuns cat mai rapid!
Rezista o manichiura cu unghii false doar cu oja peste?
Fara Gel sau Acril?
Daca nu... De ce?

Multumesc!
Cel mai bun raspuns FUNDA!

5 răspunsuri:
| micutaEU a răspuns:

Da rezista ati spun 100% ca da deoarece mama mea e manichiurista.

| micutaEU a răspuns:

Din contra rezista mai bine pe unghia falsa decat normal.Credema

| micutaEU a răspuns:

Da rezista ati spun sigur chiar rezista mai bine daca al pui pe unghia falsa decat pe unghia naturala

| Bella_Izi_1995 a răspuns:

Desigur chiar eu am incercat dar trebuie un pic mai multa si sa le ti sa se usuce :] sper ca ti-am fost de folos!

| Biencutssa99 a răspuns:

Rezista, dar foarte putin timp... in jur de o zi, doua maxim...