| Chelsea13 a întrebat:

Daca aleg sa merg in club cu o salopeta scurta de blug cu ce imi sugerati sa ma incalt?

Răspuns Câştigător
| flavvvv a răspuns:

Salut! Cu o pereche de adidasi sau tenesi nu foarte deschisi!

2 răspunsuri:
| Henriette1165 a răspuns:

Buna! Daca este asa mai eleganta poti adauga o pereche de sandalute cu bareta de vara cu pietricele sclipitoate si talpa putin mai inalta (nu foarte mult). O zi buna!

| Henriette1165 a răspuns:

Buna! Daca este asa mai eleganta poti adauga o pereche de sandalute cu bareta de vara cu pietricele sclipitoate si talpa putin mai inalta (nu foarte mult).