| Andradamicutaandu a întrebat:

Unde imi sugerati sa merg la mare?
Funda

Răspuns Câştigător
| Măduuțaa a răspuns:

Eforie sau Mamaia... Daca vrei in strainatate : Bulgaria, Grecia sau Muntenegru.

6 răspunsuri:
| Dumnezău a răspuns:

Pe fundul acesteia.Am auzit ca algele si tiparii ofera o gazduire ireprosabila. Oriunde, dar nu pe shawarma noastra de "litoral".Du-te in Bahamas, parca-i mai ieftin acolo.

| unconnected a răspuns:

Daca vrei lux iti recomand Antalya.Eu am fost acolo anul trecut si am avut parte de rasfat.Intr-adevar am fost si in Croatia si Muntenegru.Peisajele sunt divine.Am mers in croaziera in golful Kotor-absolut superb! Dar si Grecia este o destinatie frumoasa si ieftina.

| AlexaLovesSkillet a răspuns:

Costinesti sau Mangalia. La Costinesti este un parc de distractii super frumos, si la Mangalia e aparent liniste. Sper ca te-am ajutat. Pupici.

| cosmyna1 a răspuns:

Grecia

| ByaBella a răspuns:

Eforie Nord deoarece e foarte curata apa si temperatura e ca la Mamaia+ ca e mai liber decat la Mamaia. Sper ca te-am ajutat.

| yooleonard a răspuns:

Du-te la Costinesti, acolo e viata baieti pentru tine si multa distractie, iar daca vrei in afara du-te in HAWAI big grin