| Aηηy a întrebat:

Cum sugerati sa ma imbrac la teatru diseara? parul banuiesc ca o sa mi`l indrept, accesorii am dar nu stiu ce rochita sa aleg. E in seara asta si profa de romana ne-a zis sa ne imbracam elegant, 2 fete vin in blugi si una in rochie. Eu as opta pentru o rochita alba cu niste modele negre dar e cam lunguta peste genunichi si mi`e cam mica sus; sau o rochita neagra fara bretele scurta cu volane jos + colanti; salopeta scurta neagra adica e un fel de gogosar si cu o bluzita. Ajutati`ma: cel mai bine imi sta cu cea alba si cu aia negra si scurta(nu cu salopeta) dar la rochita alba nu merg colanti. Cat mai multe pareri sunt bine venite.
sau pantaloni stramti albi, blugi stramti sau blugi mai larguti... dar nu prea am bluze pentru blugi sad

Răspuns Câştigător
| Firefly a răspuns:

Mi se pare cea mai potrivita rochita neagra, dar in niciun caz cu colanti, ci cu ciorapi fini.

2 răspunsuri:
| greenapple a răspuns:

Rochita neagra fara bretele! Mai elegant de atat nici ca se poatewinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu imbraca'te cum vrei big grin