| IAMKENNETH a întrebat:

Are ceva daca merg in trening la scoala? (sunt fata). bine nu trening din ala cum merge orice taran happy dau funda!

Răspuns Câştigător
| neutrino a răspuns:

Nu are niumic, daca scoala nu are o anumita tinuta ce este obligatorie.

8 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Nu-i problema. Dar sa fie pentru un taran mai asa nu orice. happy

| AlexL28 a răspuns:

Nu...totusi, nu fa asta mereu

| TheSoldier a răspuns:

Ce intelegi tu prin taran? Normal ca poti merge in trening la scoala, nu vad care e problema.

| IAMKENNETH explică (pentru TheSoldier):

Pai unii care merg in trening la scoala sunt catalogati drept tarani

| TheSoldier a răspuns (pentru IAMKENNETH):

Unii au o mentalitate de rahat, sincer iti spun. Mi se pare un lucru foarte normal.

| IAMKENNETH explică (pentru TheSoldier):

Mda stiu! Oricum multumesc pentru opinie! happy

| Morreti a răspuns:

Nu..doar sa nu te irite parerea colegilor tai

| Gavris_Paul_1997 a răspuns:

Nu are nimic da tie iti place