| IuliaJuly13 a întrebat:

TPU! Daca tot se apropie ziua mea de nastere, m-am gandit sa imi personalizez un tricou. Imprimeul as vrea sa fie acesta : http://m.flickr.com/#/photos/62676328@N08/5797131255/ Pai,da, sunt zodia leu. In plus, vlogger-ul meu preferat are acea sigla. Stie cineva cat costa un tricou personalizat? :)Dau FUNDA! :*

4 răspunsuri:
| Miire a răspuns:

Pai nu costa prea mult, in jur de 15-22 lei depinde de ce marime vrei sa aiba imprimeul.

| IuliaJuly13 explică (pentru Miire):

Pai, cam pe toata suprafata tricoului (in mijloc) Lool.

| PunctePuncte32222 a răspuns:

Depinde de Localitate, Oras, Sau de pe ce site vrei sa il iai...

| IuliaJuly13 explică (pentru PunctePuncte32222):

Slobozia, Ialomita, orice site (daca este). big grin