| PinkRose0127 a întrebat:

Buna TPU.
De 3 luni de zile ma chinui sa imi fac unghiile frumoase si nu reusesc. Nu ma pot hotara intre forma rotunda sau patrata si de fiecare data cand le-am dat o forma si le=am lasat sa creasca la putin timp m-am razgandit si le-am schimbat forma.
Mai am doar 5 zile la dispozitie, daca intelegeti la ce ma refer, ca sa mi le perfectionez dar problema este ca sunt rotunde si, cam scurte! Si acum le vreau patrate...
Nu am idee ce sa fac... voi ce spuneti? Sa le las rotunde sau sa le fac [atrate? Imi sta la fel de bine cu ambele forme.

4 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

La mîini sau la picioare unde te chinui să le faci?

| SaschaM a răspuns:

Daca esti din Bucuresti, poti veni la mine sa ti le fac (fac doar manichiuri cu oja normala deocamdata). In luna septembrie am 25% reducere la orice model cu tema "Back to school" :D Vezi pagina mea https://www.facebook.com/kittyclaws24714 Te astept!

| AttilaDornIsPower a răspuns:

Nu stiu....si eu am aceeasi problema laughing inainte le faceam rotundem dar acum le am patrate laughing eu spun sa le tai patrate, pentru ca am observat ca se poarte cele patrate. Sau sa le faci cu gel rolling on the floor oricum, daca le tai patrate, vor creste oricum la locwinking

| PinkRose0127 explică:

La maini.