| Rose_2860 a întrebat:

Cum va plac unghiile de la maini mai scurte sau mai lungi? Si daca sunt lungi ce forma mai patrata sau rotunda? Mie imi plac mai scurte si rotundebig grin

11 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

De lungime scurta-medie de forma ceva mai patratoasa.

| Anduciu a răspuns:

Lungi si patratehappy

| Ana a răspuns:

Lungi si de forma patrata.

| biiiabyby a răspuns:

Hmm...pai la varsta mea imi plac mai lungi si patrate, eventual cu gel. Poate mai incolo imi vor placea cele mai scurtute. Oricum, nu conteaza atata timp cat sunt SANATOASE, CURATE si INGRIJITE!straight face

| Juliana a răspuns:

Mie imi plac nu prea scurte si de forma ma plictisesc si o tot schimbhappy

| camelia1812 a răspuns:

Acum o saptamana le aveam luungi si patrate :X

mi le-am taiat pentru ca ma incomodam si cand scriam.si oricum mi s-a rupt una:-J
acum le am scurte si rotude big grin

sunt de acord cu biiabyby. cel mai mult conteaza sa fie curate. sanatoase si ingrijite big grin

| kytty a răspuns:

Bunahappy

lungi si patratehappy

| brunetteee a răspuns:

Lungi si patrate :X

| asdfqw a răspuns:

Prefer unghiile lungi si patrate :d

| deiu_8132 a răspuns:

Sincer eu prefer putin mai lungi si imi plac si cele rotunde si cele patrate... dar eu le am lungi si rotunde...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Prefer unghiile mai lungi si eu una nu le dau o forma, le las sa-si ia singure formahappy
dar de obicei e patratatongue